הקבוצה שלנו

שארל להמי
אקטואר
בעבר מנהל מחלקה בחברת ביטוח הראל


אקטואר מדופלם (אונברסיטת חיפה) במקצוע 30 שנה בתחום חסכון ארוך טווח . תואר ראשון ושני מנהל עסקים (צרפת).
שירת כ 12 שנה כמנהל מחלקת אקטואריה חסכון ארוך טווח באגף אקטואריה בחברת הראל.
שירת 11 שנה כמנהל בית תוכנה ואקטואר במנהל הסדר "שקל".
אקטואר בחברת ביטוח מנורה .
עוזר אקטואר במוסד לביטוח לאומי.
נסיון עשיר בתחום ביטוח חיים, קרנות פנסיה , קופות גמל .
נותן חוות דעת מומחה בתחום אקטואריה לבתי משפט.
מתמחה בחוות דעת אקטואריות בתחום פנסית תקציבת לבעלי שליטה.

צור גינת רו"ח - רואה חשבון
בעל חברה "צור גינת תכנון פרישה בע"מ"
בעבר מנהל בכיר ברשות המיסים


בעבר מנהל מחלקת קופות גמל ברשות המסים
צור גינת הינו מומחה בדיני המס החלים על קופות גמל, פיצויי פיטורין, תהליכי פרישה לגמלאות וחלוקת חסכון פנסיוני לבן זוג לשעבר. כמו כן עוסק בתהליכי התייעלות וניוד עובדים אגב שינוי מודל עסקי או שינויי מבנה או מכירת פעילויות.
כיום צור עוסק בייעוץ והכוונה לחברות, מוסדות ויחידים בנושאים האמורים.
לפני כן עבד צור כ- 13 שנים ברשות המסים ומילא מגוון תפקידים ברשות. בתפקידו האחרון היה צור מנהל מחלקת קופות גמל ברשות המסים וחבר בצוות המקצועי הבכיר ברשות. צור עסק בחקיקה ובפרשנות לחקיקה בכל הנוגע למיסוי פנסיוני הן בשלב ההפקדה, במהלך תקופת הצבירה ובהליכי הפרישה או הפירוד. כמו כן עסק צור בחקיקה ובפרשנות בנושאים שונים ובכללם מיסוי היחיד, שינויי מבנה, העברת נכסים ועובדים, מיזוגים, פיצולים ומכירת פעילות.
במסגרת תפקידיו ברשות היה חבר בצוות החקיקה שעסק בתיקון 190 לפקודת מס הכנסה וכמי שאחראי לקביעת עמדת רשות המסים, צור קבע את מדיניות הרשות לאופן יישום הוראות התיקון האמור.

אבי אייכלר
יועץ פנסיוני
מנכ"ל מירב הפנסיה בע"מ


יועץ פנסיוני אובייקטיבי, מנכ"ל מירב הפנסיה בע"מ
מעל 20 שנה שאני מטפל בהיבטים הפנסיוניים השונים של עובדים שכירים ועצמאים, ומתוכן כ-10 שנים אני מתמחה במתן ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ללקוחות פרטיים ואירגונים.

במרוצת הקריירה, לאחר שפגשתי מאות ואלפי לקוחות, נוכחתי לדעת,כי ללא קשר לרמת ההשכלה ולתחום ההתמחות והמומחיות של הלקוח, לתחום הפנסיה נדרשת התמחות ספציפית, והיא אינה נחלת הכל. הבנתי שעקרונות שנראים לי פשוטים וברורים הינם מסובכים בעבור אנשים שאינם עוסקים בתחום זה באופן מקצועי.
לדאוג לפנסיה מסודרת ומאפשרת חיי רווחה לאחר גיל הפרישה היא בעיני זכות וחובה שמגיעה לכל מי שטרח ועמל כל השנים לפרנסתו. לשם כך אני כאן, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כבר עכשיו.

גבי פרנקל
מתכנן פיננסי מורשה (CFP)
מדריך מטעם ארגון CFP Board ®

גבי פרנקל, מומחה בנושא הפיננסים בכלל והתכנון הפיננסי לקראת פרישה (CFP) בפרט, הוא הוא אחד מהחלוצים בישראל בתחום זה. הוא משמש כמרצה מבוקש בתחום ומופיע בפני גופים ומוסדות דוגמת אנשי מקצוע בביטוח הלאומי, ועדי עובדים, ארגוני גמלאים ומועדוני גמלאים.

  • טכניון - יזמות ופיתוח עסקיים
  • אוניברסיטת ירושלים - מינהל עסקים, לימודי תעודה
  • אוניברסיטת חיפה - גרונטולוגיה פיננסית - ייעוץ הוליסטי לגיל השלישי.
  • הארגון העולמי לתכנון פיננסי CFP Board ® - לימודי תואר במסגרת זו, עבר בשנת 2015 עבר שתי השתלמויות בינלאומיות מקיפות, בסיומן הוכשר כמתכנן פיננסי וכמדריך של מתכננים פיננסיים, מטעם ארגון CFP Board ®